Erotické masáže poskytujú niečo čo, vám žiaden iný typ bežne masáže nikdy nemôže dať a dôvodov je hneď niekoľko. Zopár z nich si teraz priblížime. Zásadným rozdielom medzi erotickými masážami a bežnými masážami, ktoré množstvo ľudí pozná z bežného života je to, že erotické masáže nemajú presne na linkovaný program, postup a techniky, ktorých sa musia maséri za každú cenu pridržať a ktoré musia prevádzať v presne stanovenom poradí. Taktiež nemajú presný predpis aký tlak na jednotlivé miesta a postupy vyvíjať a ako sa má masér zameriavať na jednotlivé miesta na tele.

žena

Erotické masáže sú skôr masáže spontánneho typu, čo znamená, že nemajú presne nalinkovaný program, postup a ani techniky. Samotný program určuje sám zákazník, avšak nie prostredníctvom slov, ale reakcii na jednotlivé podnety, ktoré masérka sleduje a podľa toho vie zostaviť tento masážny program a viesť ho. Masérky sú špeciálne vyškolené mladé ženy, ktoré vedia odpozorovať vaše reakcie v daný moment a teda z toho vydedukovať to, čo sa vám páči a čo nie. Žiadna takáto masáž nebude nikdy identická s tou predošlou, a to ani v prípade, že bude vykonávaná rovnakou masérkou, pretože to, čo sa nám v daný moment páči, je ovplyvňované viacerými faktormi.

žena

Medzi ne napríklad patrí aktuálna nálada či citové a psychické rozpoloženie a celkový náš vnútorný stav. Aspekty sa neustále menia, a teda to, na čo ste mali chuť a náladu predošlú masáž neznamená, že na to budete mať chuť a náladu aj počas tejto masáže a teda masérka sa bude opätovne prispôsobovať vašim novým chúťkam. Ďalším rozdielom erotických masáží od bežných masáží je to, že tieto masáže sa zameriavajú aj na stimuláciu intímnych zón a partií, ktorým sa maséri pri bežných masážach vyhýbajú. To je pritom tajomstvo úspechu týchto masáží, ktoré pozdvihujú masáže celkovo na úplne inú úroveň. Pri takýchto masážach neostane 1 jediný centimeter vášho tela nedotknutý a nepovšimnutý.