O čo vlastne ide, keď sa povie virtuálne sídlo? Aké výhody prináša virtuálne sídlo? Tieto otázky a ešte o niečo viac vám zodpovieme v nasledujúcom článku.

Virtuálne sídlo je pridelená schránka s adresou pre určitú spoločnosť, ktorá na danom mieste nepracuje, nepodniká. Adresa virtuálneho sídla slúži na vyberanie poštových zásielok. Prenájom schránky je niekoľkonásobne výhodnejší z finančného hľadiska ako prenájom budovy alebo kancelárskych priestorov pre vaše podnikanie. Pre koho je virtuálne sídlo určené a vhodné? Pre tých z vás, ktorí podnikáte z pohodlia domova, ktorí máte v priestoroch vášho príbytku zriadený home office a nechcete uvádzať do jednotlivých zmlúv a dokumentov adresu vášho pobytu. Tým si zabezpečujete ochranu vášho súkromia, súkromia vašej rodiny a vašich blízkych.

pridelenie poštovej schránky

Poštové zásielky môžete vyberať v pridelenej schránke virtuálneho sídla. Miesto virtuálneho sídla si môžete vybrať na základe aktuálnej ponuky. V prípade, že si vyberiete adresu virtuálneho sídla, ktorá je na lukratívnom mieste, ale v značnej vzdialenosti od miesta, kde sa zdržiavate, môžete využiť ďalšie služby, ktoré v tomto smere poskytujeme. Patrí tu aj pravidelné vyberanie poštových zásielok, ich ukladania do počítačového systéme a následné skenovanie a preposielanie na váš email alebo aj poštou, ak si to vyžiadate. Ak sa rozhodnete splnomocniť nás na výber poštových zásielok do vlastných rúk, môžete sa spoľahnúť, že vám v čo najkratšej dobe zásielku prepošleme na adresu vášho pobytu.

práca z domu

Naše služby sú spoľahlivé a nemusíte sa obávať, že sa k vám nejaký list alebo balík nedostane, alebo že ho obdržíte so značným omeškaním. Pracujeme pravidelne, dôsledne a o tom svedčia aj recenzie našich spokojných zákazníkov, ktorí neváhali a zriadili si virtuálne sídlo, ktorého služby využívajú.

Pandemické obdobie otvorilo dvere novým možnostiam a príležitostiam v oblasti vykonávania práce a čoraz viac jednotlivcov využíva a uprednostňuje prácu z domu.