Varenie je moje hobby síce ja mamka sa pri varený striedame . len ona má takú špecifickú kuchyňu dá sa povedať nezdravú biely cukor aj múky  aj klasické mlieko čo ja nemusím a jednak mi biela múka lepok nerobí na zažívanie dobre  Ešte keď používam CELOZRNU múku bio PODHRONSKY RUSKOV tá mi nevadí ale podotýkam aj tie iné alternatívy múk . Ja som sa zapovedala že nebudem používať cukor dosť že lekvár som musela použiť kúpený nemám svoj domáci do budúca sa chcem naučiť robiť lekvár bez cukru. ako to robí jedna baba Aleny Heribanovej dcéra. Cukor je jed. Čo sa týka môjho hobby som dievča pre všetko len keby to človek stíhal.

rozmýšľam pri káve

Moje hobby zahŕňa maľovanie MANDALY,  obrazy, zbieranie plyšových hračiek, móda, kozmetika, cestovanie, turistika, varenie vegán, vegetarián menu, príroda, práca lektorky, COPYWRITER, nechtový dizajn, VIZAZISTIKA, zbieranie byliniek, kreslenie, spev, TV, hry na mobile aj na pc keď hlavne dovolí čas toho je málo, hudba, tanec, cudzie jazyky mám na okne mini záhradku bylinky posadené ako je pažítka, žerucha a pod. aj kvety milujem ORCHYDEA  ale v skutku všetky kvety celkovo prírodu tiež zbieram anjelikov, perá no prste som také dievča pre všetko. Ako sa hovorí do voza i do koča. Ozaj aj nástenku si vytváram na každé ročné obdobie či keď sú dáke dni ako je MDŽ a pod. Jaj už nech je leto zatiaľ to počasie jarné je ako na hojdačke pár dni ako v lete teploty do  stupňov a cez stred týždňa ako v novembri. Mám rada indiánske melódie mám kazetu od nich. Teraz počúvam LUIS WUAUGUIKUNA  ja si neviem predstaviť žiť bez hudby.

hobby láska k športu

Toho kto hudbu vynašiel by som velebila to je niečo krásne často som si aj nahrávala na kazety piesne. Mám aj taký aj taký magnetofón aj na cd aj kazety  ba dokonca mám aj videorekordér aj DVD. Dnes som si síce musela nasadiť antibiotika lebo už vyše dva týždne kašlem hrdlo ma nebolí len trochu priedušky som cítila a mám nádchu resp. alergiu kvôli histamínu . dávala som si aj mastný papier na priedušky a nič trochu sa mi uvoľnila senná nádcha a kašeľ stále. Bola som u lekára inhalovať by som nerobila jedine slanú vodu ešte doma ale ten inhalátor nie nie som astmatička ešte to by mi tak chýbala ku všetkému čo mám. Len to je najhoršie že sa to berie každých  hodín beriem penicilín a dlho no musím to dáko prekonať.