Reflexné vesty potrebujete každá stavebná firma pre svojich zamestnancov, ktorý pracujú na stavbe, alebo na ňu dohliadajú a musia častokrát odísť na terén. Reflexné vesty majú reflexné pásy, ktoré zabezpečujú ľahkú viditeľnosť osoby v teréne, čím sa zmenšuje riziko pracovného úrazu spôsobeného slabou viditeľnosťou zamestnanca. Okrem viditeľných reflexných pásov, je však veľmi praktické mať na veste aj viditeľný názov alebo aspoň logo vašej firmy. Najmä, keď na stavbe pracuje viac firiem súčasne je praktické, keď poznáte, ktorí zamestnanci patria do vašej firmy. Avšak logo alebo názov firmy môže byť aj skvelou reklamou, pre vašu stavebnú firmu. Keď zamestnanci budú nosiť reflexné vesty, všetci budú vidieť názov vašej firmy, a tak sa ľahko dostane do povedomia ľudí.

vesta

Povinnou výbavou každého auta by mala byť reflexná vesta. Preto reflexná vesta s potlačou s vašim logom, alebo názvom firmy môže byť praktickým darčekom pre vašich zákazníkov, a obchodných partnerov, ako aj milou pozornosťou pre vašich zamestnancov, alebo nejakým sponzorským darom napríklad pre školy, škôlky alebo nejaké automobilové či motocyklistické preteky a pod.

vesta

V Promodarčeky si môžete vybrať zo širokej ponuky reflexných viest. Ak potrebujete poradiť ohľadom výberu reflexných viest a umiestnením vášho loga, alebo názvu firmy neváhajte sa obrátiť priamo na nás. My vám vytvoríme viacero grafických návrhov, a poradíme vám, vo výbere farby, písma aj vzoru, aby nápis boľ ľahko a dobre viditeľný. V ponuke u nás máte tiež iné reflexné predmety, ako sú reflexné pásky a náramky, ktoré taktiež môžu byť skvelým reklamným a firemným predmetom, na ktorom môže byť umiestnená potlač s názvom vašej firmy, alebo logom, či iným nápisom podľa vášho želania a predstáv. Spolupracujte s najlepšími vo svete potlače, spolupracujte s www.promodarčeky.sk.