Módny priemysel vie, že krásna kožená kabelka a v nej ešte krajšia kožená peňaženka je snom každej ženy a preto pozorne sleduje posledné módne trendy a pozorne vníma potreby a požiadavky žien.

handbag-3635212_640

Ponuka dámskych kožených peňaženiek kožené peňaženky dámske je v súlade s dámskym vkusom, potrebami a štýlom. Ponuka je zameraná pre všetky vekové kategórie, viaceré módne štýly, pre každodenné používanie, pre využitie pri športe a na slávnostné spoločenské udalosti.

Ponúkané kožené peňaženky majú kvalitné spracovanie použitého koženého materiálu, pevnú a odolnú vnútornú podšívku, kvalitné švy vonkajšej aj vnútornej časti, praktickú a premyslenú vnútornú organizáciu a luxusný celkový vzhľad. Špeciálnym spôsobom upravený prírodný kožený materiál dáva dámskym koženým peňaženkám na jednej strane pružnosť a na druhej strane odolnosť a pevnosť, vďaka čomu sú peňaženky stále ako nové, aj napriek častému používaniu.

Farby a ich výber, zladenie s kabelkou a inými doplnkami je ženský fenomén a ponuka je preto široká. Dnes už neplatí, že iba červená peňaženka je moderná a v obľube, v ponuke nájdete aj nezvyčajné pestré farby, klasické neutrálne a rovnako aj elegantné čierne, tmavohnedé alebo tmavomodré.

Peniaze si vyžadujú bezpečnú peňaženku s dokonalým a pevným uzatváraním, v ponuke je kolekcia s uzatvorením na obvodový zips, na ozdobné kovové cvoky alebo spony, ktoré sú zároveň ozdobnými prvkami peňaženky.

Dostatok priestoru pre mince, bankovky, ich prehľadné oddelenie, záložky pre doklady, kreditné karty, účty a iné drobnosti sú samozrejmou vnútornou výbavou celej ponuky.

wallets-2185485_640

Elegantná kolekcia v ponuke je v klasických konzervatívnych farbách, v lakovanej alebo matnej povrchovej úprave a predstavuje luxusný a elegantný doplnok k spoločenskému oblečeniu. Dá sa využiť aj na business štýl, na rokovanie, porady a podobne.

Skutočná kvalita v podobe koženej peňaženky je neoddeliteľným doplnkom každej ženy, nielen módnym doplnkom ale aj praktickým pomocníkom.