Chcete sa osamostatniť, no nemáte dostatok financií na začiatok, alebo vám nechcú schváliť hypotéku? Poprípade by ste chceli začať nejak zarábať, aby ste sa mali lepšie a nemáte na postavenie nehnuteľnosti na prenájom? Riešením je zaobstarať si práve mobilné domy http://www.euro-mobilnedomy.sk/. Sú vhodné na celoročné bývanie, alebo ich môžete prenajímať a tak mať vedľajší príjem. V tomto internetovom obchode máte na výber mnoho domov. Sú v rôznych rozmeroch a rôzne zariadené. Môžete si ich ísť priamo obzrieť počas pracovného týždňa od pondelka do soboty v otváracej dobe od 8:30 do 17:00. Samozrejme, ak sa vám nedá práve v týchto dňoch a hodinách, je možnosť dohodnúť sa telefonicky na obhliadke mobilných domov.

Okolie mobilného domu

Dom si obzriete a viete sa popýtať informácie, ktoré vás zaujímajú a radi by ste ich vedeli. Mobilné domy sa neradia medzi nehnuteľnosti, takže na ne nie je možné vziať hypotéku. Avšak, ak nemáte nasporené financie, viete si naň vziať klasický spotrebný úver. V dnešnej dobe to je najlepšie riešenie bývania, alebo zárobku. Môžete ich prenajímať ako chatky, alebo klasické ubytovanie. Je potrebné mať pozemok, či už vlastný alebo v prenájme a prístup ku sieťam, ktorými sú voda, elektrina a kanalizácia.

Vnútro mobilného domu

​​​​Aby nebol dom len taký, ako karavan, je možné si ku nemu dorobiť aj terasu, poprípade nejakú vstupnú miestnosť na bundy a topánky. Tým zabezpečíte to, že si nepoškodíte plávajúcu podlahu v dome a počas zimného obdobia vám nenafúka dnu sneh a hlavne zima. Keďže je dom na kolieskach, môžete si ich tam nechať a dať ho do výšky, alebo kolieska odmontovať a položiť ho na konštrukciu. V oboch prípadoch si ho viete dookola obložiť, aby ste ochránili konštrukciu a aby vyzeral ako klasický dom.

Je to naozaj najlepšie a hlavne najlacnejšie riešenie na bývanie a investíciu. Nemusíte platiť niekomu peniaze, z ktorých nebudete mať nič, ako je v prípade podnájmu. Investujete priamo do svojho bývania a ak si niekedy postavíte, alebo kúpite svoju vlastnú nehnuteľnosť, môžete dať mobilný dom do prenájmu a pokryje to vaše náklady. Určite odporúčam investovať do takejto možnosti.​​​​​​