A práve preto sú veľmi obľúbené pobyty na Slovensku. Na to, aby ste si oddýchli a vycestovali z domu vôbec nemusíte chodiť do zahraničia. Aj naše Slovensko ponúka čarokrásne prostredie, ktoré je otvorené turistom. Na Slovensku je veľa krásnych miest, ktoré ponúkajú zábavu, atrakcie, adrenalín pre dvojice, ale tiež kľud, možnosť prechádzky, možnosť návštevy pamiatok a detské parky. Pobyt na Slovensku môže byť skutočne rôznorodý. Môžete ísť do prírody, ale môžete spoznávať naše zaujímavé mestá. Jedno však majú všetky pobyty spoločné. Poväčšine si pobyt na Slovensku vyberáme spolu s wellnessom.

jedlo

Takéto pobyty sú najideálnejšie na dve alebo 3 noci. Samozrejme počet nocí a celkovú dĺžku pobytu si môžete zvoliť akú chcete. Predĺžený víkend v podobe 3 dní je však obľúbenú formou množstva Slovákov ako nechať zregenerovať svoje telo, ale aj myseľ. A to práve vďaka wellnessu. Wellnessu v hotelovom komplexe. Čoraz viac hotelov na Slovensku ponúka turistom možnosť užiť si v poobedných a večerných hodinách kvalitné wellness centrum v priestoroch svojho hotela.

wellness

Takéto wellness centrum po väčšine zahŕňa hotelový bazén či už vonkajší alebo vnútorný, jedno či viacero víriviek, ale samozrejmosťou sú najmä sauny. Najmä pobyty v prírode a horách sú saunovými centrami doslova zahltené. Víkendový pobyt však nie je iba o wellnesse. Je to aj o jedle. Kvalitný hotel má vo svojej ponuke možnosť stravovania formou polpenzie. Víkendový wellness pobyt s polpenziou si môžete dopriať kedykoľvek len budete mať chuť. Mali ste náročný týždeň v práci? Na travelguide.sk si zabookujte svoje pobyt, sadnite do auta a užite si nerušené voľno so svojimi blízkymi. Uvidíte, že zmena prostredia a pár dní regenerácie vo wellnesse vás privedie na úplne nové myšlienky. Navštívte internetovú stránku travelguide.sk s tými najlepšími víkendovými pobytmi na Slovensku.