Pod tantra masáže spadá niekoľko druhov erotických masáží ako sú masáže párové, senzuálne, nuru a podobne. Stačí si len vybrať tú, ktorá vás osloví. Pôvodne vznikli na ďalekom východe a sú z obdobia pred niekoľkými tisíckami rokov. Tantrické masáže sú masáže, ktoré ponúkajú veľmi intenzívny zážitok a ktoré prebiehajú pri úplnej nahote masérky a klienta, a to z toho dôvodu, aby tomuto erotickému zážitku nič nebránilo. Sú prevádzané v tantrických salónoch, čo sú luxusne zariadenia presiaknuté starou indickou históriou, hudbou, prítmím a taktiež sú považované za oázu pokoja a harmónie, pretože tu máte pocit, že čas odrazu plynie pomalšie.

žena

Tantrizmus, čo je náboženstvo, z ktorého tieto masáže vychádzajú, je veľmi hlboko orientovaný filozoficky a nábožensky orientovaný smer, a teda môžete očakávať, že v takomto znamení sa budú tieto masáže niesť. Pod tieto masáže spadajú aj masáže párové, ktoré majú taktiež erotický charakter a sú určené pre páry, a to či už kamarátov, druhov, ktorí chcú okoreniť svoj sexuálny život, ponoriť sa hlbšie do tajov vlastnej sexuality. Nuru masáže sú masáže veľmi podobné tantrickým masážam, avšak s tým rozdielom, že kým pri tantrických masážach sa využívajú voňavé oleje, pri nuru masážach masérka využíva špeciálne pripravený gél, ktorý nesie rovnaký názov ako táto masáž.

žena

Nuru gél dal nuru masáži pomenovanie. Tento gél je pripravovaný špeciálnym spôsobom špeciálne vyrábaný na tento účel erotickej masáže. Masérka si tento gél aplikuje na telo a prostredníctvom dotykov a pohybov rozmaže po klientovom tele, vďaka čomu medzi nimi vznikne vrstva, po ktorej sa masérka môže ľahšie kĺzať o telo zákazníka. Takéto masáže začínajú na 45 minútach a maximálne môžu trvať https://sk.nametests.com/test/ako-dlho-bude-trvat-tvoj-vztah/13978/ asi 150 minút, pričom treba očakávať, že takto profesionálne odvedené masáže v luxusných priestoroch sú o čosi cenovo náročnejšie.