Vždy, keď som sa na seba pozrela do zrkadla, mala som pocit, že nevidím človeka, ktorého by som chcela vidieť. Myslela som si o sebe, že vyzerám lepšie. Myslela som si o sebe, že sa raz na seba pozriem a uvidím niekoho, na koho budem hrdá a s kým budem spokojná. Ale nebola sm, pretože som proste nevidela osobu, ktorú by som chcela vidieť. Neviem, prečo to tak bolo. Viem len, že to tak proste bolo. A aj keď ma zo začiatku naozaj veľmi bavilo ľutovať sa, po čase mi došlo, že tým sa pre mňa proste vôbec nič nezmení a práve preto s tým musím niečo urobiť ja.

sport

Ak s tým však človek môže niečo urobiť je najlepšie, aby to proste urobil hneď teraz. Ja som pochopila, že nemám na čo čakať a že čím dlhšie to budem odkladať, tým ťažšie sa mi s tým bude potom niečo robiť.

Vždy, keď som sa pozerala na ženy v mojom okolí, mala som pocit, že všetky sú so sebou naozaj spokojné. Ale keď som sa s nimi bavila, tvrdili mi niečo iné. Neviem či len potrebovali počuť, že sú krásne, alebo to tak naozaj bolo a naozaj so sebou neboli spokojné. Pochopila som však, že potrebujeme so sebou byť spokojné. Každá jedna z nás. A to je naozaj dôležité.

V konečnom dôsledku je to však na nás, ako sa budeme cítiť a prečo sa cítime tak, ako sa cítime. Ale vieme, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci sú pre nás dôležitejšie, ako sú tie druhé. Takže, ako s tým naložíme?

modelka

Mne bolo jasné, že musím schudnúť, ak chcem byť so sebou spokojná, preto som sa rozhodla pre to, že skúsim metódu, ktorá sa volá bielkovinová diéta. Vedela som, že vďaka tomuto sa budem so sebou cítiť spokojnejšia a naozaj sa mi to vyplatilo. Aj keď si myslím, že niektoré veci sú jednoducho ťažšie, ako sú tie ostatné, teraz som presvedčená o tom, že všetko je vlastne naozaj iba o postoji. A ten môj bol, že chcem, aby to všetko skutočne vyšlo. A za to som šťastná.