Ak máte vlastné podnikanie, ktoré zahŕňa skladovanie a prepravu tovaru, zbystrite pozornosť. Máme pre vás skvelý tip. PK Group vám vo svojom e-shope totiž ponúka všetko, čo vám môže uľahčiť prácu s tovarom rôzneho druhu. V ich sortimente nájdete kvalitné produkty, ako napríklad prepravky, prepravné boxy, barely, sudy, podvozky pod prepravky, plastové palety, termoboxy a mnoho ďalšieho. Manipulovanie s ťažkým, či objemným nákladom však vie byť veľmi vyčerpávajúce. Uľahčite prácu sebe, aj vašim zamestnancom, a nakúpte kolieska vhodné na presun takmer čohokoľvek.

muž nesúci prepravky

Ponuka koliesok od PK Group je naozaj pestrá. V e-shope PK Group nájdete napríklad rôzne priemyselné kolieska vhodné aj do náročných podmienok v priemyselných halách. Konštrukcia koliesok je odolná a spoľahlivo udrží aj ťažší náklad. Veľmi praktické sú otočné kolieska, s ktorými je zmena smeru pri manipulácii naozaj jednoduchá. Potrebujete kolieska do priestorov, kde býva vysoká teplota? V tom prípade si vyberte teplotne odolné kolieska. Sú vhodné to teplôt od -40 °C až do +280 °C. Pre presun ťažkých nákladov sú vhodné polyamidové kolieska, ktoré majú vysokú nosnosť a nízky valivý odpor.

koliesko

Majú nosnosť až 800 kg, takže s nimi bez problémov presuniete aj veľmi ťažký náklad. Preto sú populárne v potravinárstve, či v priemysle. Rovnako vhodné pre ťažký náklad sú aj kolieska s polyuretánovoým behúňom. Životnosť týchto koliesok je dlhá a v porovnaní s polyamidovými kolieskami vynikajú svojou tichosťou. Nielen do skladov, obchodov a priemyselných hál sú vhodné kolieska od PK Group. Ponúkajú vám aj kvalitné nábytkové kolieska, s ktorými si môžete uľahčiť presúvanie nábytku v domácnosti, či v kanceláriách. Ich upevnenie pod nábytok je jednoduché. Na výber máte aj praktické nábytkové kolieska s brzdou, ktoré zaručia stabilitu nábytku na potrebnom mieste.