Móda je dnes síce benevolentná, ale každý z nás má voľbu toho, čo si na seba oblečie, no predpokladám, že tesné oblečenie je v horúcich dňoch aj pre najväčších módnych maniakov neprijateľné. V teplotách, ktoré sa v posledných rokoch v lete vyskytujú, vyhľadávame najmä vzdušné a ľahké materiály, takže obtiahnuté džínsy, v ktorých pokožka nemôže dobre dýchať, necháme na chladnejšie dni. Voľnosť pohybu preferujú rovnako muži aj ženy, odevy, ktoré ho dovoľujú, sa šijú z pohodlných elastických materiálov, týka sa to aj úzkych strihov džínsov, takzvaných skinny. Tento typ nohavíc vyhľadávajú rovnako muži aj ženy, hlavne mladšie ročníky, pretože si vyžadujú rovnomernú postavu bez kíl navyše, ktoré by celý dojem kazili. Muži si skinny obľúbili takisto z dôvodu pohodlia a možnosti tvorby skinny jeans pánske zaujímavých outfitov.

Tmavomodrá farba je náhradou čiernej

Trendové džínsy v štýle skinny sa šijú v mnohých farbách, už to nie je iba modrá, ale všetky jej odtiene, vrátane sivej, čiernej či iných pastelových farieb. Klasika je však zárukou, že ich môžete skombinovať so všetkými ostatnými odevmi, tričkami, svetrami, mikinami, bundami, ale aj s košeľami, záleží od typu celého outfitu. Bežné pracovné dni si vyžadujú pohodlný, no trendový look, so športovými akcentmi, teniskami ako pohodlnou obuvou a praktickým tričkom či mikinou.

Muži v peknom outfite zaujmú

Módne prešívanie, nášivky, rozličné tvary vreciek, prestrihy či obnosený vypratý vzhľad, to všetko z džínsov vytvorí trendový kúsok do šatníka mladého muža s peknou vyšportovanou postavou. Návšteva fitness centra určite nebude márna, ak máte snahu navliecť sa do úzkych džínsov, napríklad od značky BIG STAR. Poľský výrobca oblečenia je na Slovensku známy už niekoľko desaťročí a má tu aj svojich verných zákazníkov, ktorí dokážu oceniť kvalitu odevov, módne nápady a prepracovaný strih. Skinny džínsy pre mužov má aj BIG STAR vo svojom portfóliu, online predávajú mnohé štýly týchto súčastí šatníka, stačí si ich nájsť na internete a z pohodlia domu nakupovať. Ceny sú prijateľné a kvalita zaručená, takže spokojní budú všetci muži, ktorí túžia po moderných, ale kvalitných džínsoch či inom oblečení.