Vitajte na našich internetových stránkach. Firma Segum je slovenský výrobca kvalitných ortopedických matracov už takmer tridsať rokov. Našou snahou je zákazníkom odovzdávať kvalitné produkty, ktoré neustále zdokonaľujeme. Snažíme sa, aby naše produkty mali čo najväčší podiel prírodných materiálov, pretože v tom vidíme kvalitu a budúcnosť dobrých ortopedických matracov. Dokonca ako prvý na Slovensku sme začali s výrobou matracov s použitím prírodných materiálov ako jedného zo zloženia matracov. Snažíme sa, aby naše výrobky boli prístupné všetkým, preto sa snažíme spojiť kvalitu s dobrou cenou.

matrac

A môžeme preto povedať, že sa nám to aj darí a máme jedni z najlacnejších matracov segum.sk na Slovensku aj vďaka čomu máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sú verní našej značke. Staňte sa ním aj vy a vyskúšajte naše kvalitné ortopedické matrace za skvelú cenu. Môžete nás navštíviť v štyroch kamenných predajniach na Slovensku, alebo nás vyhľadať na internete. Na našej webovej stránke nájdete plno cenných rád a návod ako si vybrať správny matrac. Na stránke máme spustený aj e-shop https://www.segum.sk/produkty/matrace, v ktorom sa ľahko môžete orientovať a prihodiť si do nášho virtuálneho košíka všetko čo potrebujete.

matrac

Okrem matracov u nás môžete kúpiť aj kvalitné postele rošty alebo iné doplnky k posteliam. Ponúkame vám taktiež aj kvalitné anatomické vankúše, ktoré dotvoria komfort vášho spánku. Možno je na čase zaobstarať si nový matrac do vašej postele urobte tak hneď s firmou Segum. Pretože my ponúkame nie len kvalitu ale aj dobrú cenu. Zbavte sa bolesti chrbta a hlavy vďaka našim kvalitným ortopedickým matracom a doprajte si plný oddych a regeneráciu počas spánku, aby ste sa ráno budili svieži, oddýchnutý a hlavne bez bolesti. Ak máte nejaký zdravotný problém s pohybovým aparátom, naše matrace sú ako stvorené pre vás. Vďaka ním bude mať vaša chrbtica stálu oporu.