Čo obsahuje na pohľad čistá voda z vodovodu a ako ju zbaviť škodlivých látok, ktoré sa v nej nachádzajú? Informácie o filtrovanej vode a jej vlastnostiach. Voda z vodovodu okrem pesticídov často krát obsahuje aj priveľa vápnika, rôznych nečistôt a hrdze. Mestská voda je ale ešte obohatená o fluór, ktorý má naoko vodu čistiť, ale opak je pravdou. Keďže to nie je prírodný minerál, ale chemická zlúčenina, naše telo tak nevedomky zaplavujeme toxínom, s ktorým sa len ťažko vie vysporiadať. Ľudské telo je totiž stavané na spracovanie prírodných minerálov a fluór jednoznačne nepatrí do tejto skupiny.

Fakt čistá voda

Práve pre to je pridávanie fluóru do vody v niektorých krajinách zakázané. Ako sa ale zbaviť nielen tohto tichého zabijaka ale aj ostatných nečistôt, či zabrániť tvrdosti? Jedným http://www.securitymagazin.cz/historie/video-prelette-sa-jednym-z-najpozoruhodnejsich-lietadiel-druhej-svetovej-vojny-drevennym-lietadlom-de-havilland-mosquito-1404058292.html z riešení je reverzná osmóza. Reverzná osmóza je vlastne filter do domácnosti, ktorý Vám firma napojí priamo pod Váš drez v kuchyni. Tento filter vodu demineralizuje a zbaví všetkých toxínov, ktoré obsahuje. Princíp fungovania tohto zariadenia je vo viacerých filtroch, ktorých základom je osmotická membrána, ktorá prepustí len molekuly vody. V tomto prístroji sú filtračné vložky na mechanickú filtráciu, uhlíková filtrácia a mineralizátor, ktorý obohacuje vodu o zdraviu prospešné minerály.

voda pre zdravie

Druhy týchto reverzných osmóz pre domácnosť Vodaservis si môžete prezrieť na stránke https://www.vodaservis.sk/destilator-vody-demineralizovana-voda/, kde okrem týchto zariadení nájdete aj množstvo iných filtrov, napr. práčkový filter, ktorý predĺži životnosť práčky, keďže ju ochráni pre vodným kameňom, či sprchový filter, ktorý ochráni Vašu pokožku a vlasy. Sortiment je bohatý, je z čoho vyberať. Navyše tu nájdete aj možnosť montáže a servisu už spomínaných reverzných osmóz a ceny náplní, ktoré je potrebné meniť podľa možností čo najpravidelnejšie, aby Váš filter bol čo najviac účinný pre vodu a pre zdravie spotrebiteľa. Práve tento spôsob úpravy vody je pre domácnosti ekonomicky najvýhodnejší a najúčinnejší. Tak si napustime spolu pohár krištáľovo čistej vody a pripime si,,NA ZDRAVIE!,,