Masáže špeciálne zamerané na stimuláciu a prekrvenie intímnych zón oboch pohlaví sa nazývajú senzuálne masáže Trnava. Tieto masáže majú veľmi blahodárne účinky a svojím programom a výsledkami sa nerovnajú žiadnej inej klasickej švédskej športovej či podobnej masáži ktorá nie je erotického typu. Jej hlavné kúzlo spočíva práve v tom čo už bolo vyššie spomenuté že masérka dotykmi a pohybmi stimuluje intímne partie vďaka čomu klient prežije nezabudnuteľný zážitok po ktorom sa bude cítiť natoľko zrelaxovaný, slobodní a v takej rovnováhe ako pri žiadnom inom zážitku či činnosti alebo aktivite.

žena

Nakoľko senzuálne masáže vychádzajú budhizmu a hinduizmu taktiež sa riadia z určitej časti astrológiu znameniami zverokruhu a rozumejú pohybu planét ktoré zjavným spôsobom ovplyvňujú život každého 1 z nás. Každé 1 znamenie zverokruhu je odvodené od polohy slnka v presný dátum a čas. Znamenie ktorý je započatý jarným bodom. v dôsledku pohybu zemskej osi sa jednotlivé súhvezdia neustále pohybujú a teda znamenia už nezapadajú presne na miesto určenia toho súhvezdia po ktorom boli pomenované. Napríklad taký baran bol v čase keď ľudia spísali zverokruh na miestach súhvezdia s názvom baran avšak teraz sa nachádza pri súhvezdí rýb pričom je predpovedané a ľudia dokážu vypočítať že asi o 100 rokov sa znamenie baran bude nachádzať niekde v lokalite súhvezdia vodnára.

žena

V rámci zverokruhu nefigurujú len hviezda na nočnej a dennej oblohe ale aj planéty našej slnečnej sústavy a to všetky aj tie ktoré boli objavené neskôr. Tieto planéty idú za sebou v nasledujúcom poradí a to merkúr venuša zem mars jupiter saturn urán a neptún. Jednotlivé znamenia ktoré podľa prívržencov aby vyznávačov astrológie poznáme veľmi ovplyvňujú náš život a to už len z toho dôvodu že samotný vesmír nám určil dátum narodenia a tým pádom nám vopred boli dané znamenia pričom každé z týchto znamení má svoje charakteristické vlastnosti povahové črty.