Ako zhmotniť spomienky? No predsa fotografiou ! V supermodernej technicky pokročilej dobe znie fotografia ako prežitok, ale v skutočnosti sme nevynašli lepší a efektívnejší spôsob, ako zdokumentovať najkrajšie či najzaujímavejšie udalosti nášho života – svadba, príchod dieťaťa na svet, oslava s priateľmi, šťastné chvíle v kruhu rodiny …Rovnako cenné sú aj momentky z bežného, každodenného života, lebo presne o tom to je – o užívaní prítomných okamihov. Navyše fotografia už dávno nie je retro – je štýlovým, nadčasovým sprievodcom vášho života.

fotoaparát

Vkusné fotoalbumy sú skvelým dizajnovým doplnkom do domácností a úprimne – môže byť niečo vhodnejšie ako fotodarček? Kvalita si žiada aj adekvátnu cenu, u nás sú však ceny prijateľné, dlhodobo nízke – tak, aby sme potešili každého. Viac ako hmotné darčeky poteší nápad či emócia, ktorú si pri prezeraní fotiek zapamätáte a budete sa k nej radi vracať. Sme flexibilní aj čo sa týka termínov – je dôležité prihliadať na termín objednávky a s tým súvisiacej platby, no zvyčajne je doba odosielania do 3 pracovných dní – v závislosti od náročnosti požiadaviek. Vždy sa vieme prispôsobiť zákazníkovým predstavám s ohľadom na jeho spokojnosť. Zárukou nášho úspechu je fotopapier vysokej kvality, postupy zodpovedajúce moderným štandardom a využívanie najnovších technológií. Veľkou výhodou je tiež možnosť tlače fotografií online – takto máte naše služby dostupné kdekoľvek, kedykoľvek a s čo najrýchlejším dosahom. U nás máte aj 30% zľavu na vybrané veľkosti s používaním len kvalitného fotopapiera.

fotograf

Aké sú u nás ceny? Závisí od toho, či si zvolíte kategóriu Kvalita Štandard alebo Kvalita Premium.

Kvalita Štandard a dostupné ceny:

rozmery 9×13 cm – 0,15 eur

10×15 cm – 0,16 eur

13×18 cm – 0,29 eur

15×20 cm – 0,65 eur

20×30 cm – 1,69 eur

30×42 cm – 3,69 eur

Kvalita Premium :

9×13 cm – 0,24 eur

10×15 cm – 0,28 eur

13×18 cm – 0,38 eur

15×20 cm – 0,68 eur

20×30 cm – 2,99 eur

30×42 cm – 4,99 eur

Čo viac môže svedčiť o kvalitných službách, ak nie pozitívne skúsenosti zákazníkov? Rovnako sú prístupné na našej webstránke https://www.fotkyzababku.sk. Vyskúšajte, spoluprácu s nami neoľutujete.