Keď sa začnete viac zaoberať tým, čo jete a ako to vplýva na vaše telo, prídete na naozaj veľké množstvo zaujímavých vecí, ktoré ste predtým vôbec neriešili alebo ste sa tvárili, že jednoducho nie sú. Človek si nikdy neuvedomuje, že by mal so sebou začať niečo robiť, až dovtedy, kým sa na seba raz nepozrie do zrkadla a nezistí, že sa už nezmestí do nohavíc. Alebo, že mu všetko spoza plaviek jednoducho trčí. Naozaj to nie je niečo, čo by vás malo tešiť. Asi to nie je ani niečo, s čím sa dá len tak zmieriť. Musíte jednoducho začať robiť niečo, aby to tak nebolo.

maso

UROBTE TO, KÝM JE ČAS
A musíte to urobiť hneď, keď ste si všimli, že už nevyzeráte tak, ako ste vyzerali predtým. Prečo to tak je? Pretože potom môžete zrazu prísť na to, že musíte vymeniť celý šatník. A potom to chudnutie už naozaj nepôjde tak ľahko, ako ste si možno predtým predstavovali. Verte tomu, že to nie je nič hrozivé. A celé chudnutie nemusí byť niečo, čo vás bude jednoducho strašiť a čo vás bude deprimovať. Môže to byť aj niečo, čo pre vás bude dôležité a čo vás bude tešiť. No záleží len na tom, ako sa k tomu postavíte.

hubnutí

SCHUDNITE BEZ STRESU
Ak sa obávate toho, že budete chudnúť úplne nezdravo, pozrite sa bližšie na niečo, čo sa volá bielkovinová dieta. Verte tomu, že práve toto je niečo, čo vám totálne zmení pohľad na celé chudnutie. Pýtate sa, ako to vlastne vieme? Vieme to tak dobre preto, lebo to máme vyskúšané. Lebo jednoducho veríme tomu, čo tvrdia lekári a veríme aj tomu, že postupné chudnutie je oveľa lepšie ako drastická diéta. Ak si myslíte, že by ste sa tým nemali zaoberať, skutočne nám verte, že v tomto prípade na to musíte myslieť skôr, ako zistíte, že už toho bolo naozaj veľmi veľa. Určite sa vám nebude chcieť držať hladovku alebo sa jednoducho starať o úplne iné veci. Je to tento raz len na vás. Verte tomu, že to budete raz potrebovať.

Nezařazené