Pod pojmom masáž si viacerí predstavíme predovšetkým fyzickú regeneráciu boľavých kĺbov či krížov ale pravdou je, že poznáme veľa druhov masáží s rozdielnym, predovšetkým však príjemným a uvoľnujúcim efektom. Môžeme tak vravieť takisto o odbúraní stresu, napätia a dokonca nepoznaných pocitov rôzneho charakteru, ktoré majú spoločnú úlohu- dopriať vám maximálnu dávku relaxácie a potrebného uvoľnenia, či už vravíme o fyzickej alebo psychickej stránke. Určite sa tak v tomto smere hodí pripomenúť stále známejšia tantrická masáž a služby, ktoré ponúka tantric massage bratislava.

masáž

Aj v tomto prípade platí, že masáž musí byť vykonaná odborne a na profesionálnej úrovni, aby bol výsledný efekt dokonalý a tým poskytol požadovaný účinok.
Pokiaľ tak hľadáte niečo nové a vzrušujúce, skúsme si bližšie predstaviť tantrickú masáž. Ide o spojenie klasickej masáže s taoistickou, teda tou, ktorá sa orientuje na energetické centrá nášho tela, pričom sa využíva tiež tantrické učenie. Charakteristickou je pre ňu kompletná nahota, ktorá je v tomto prípade neodmysliteľným bodom, nakoľko tantrici pri aplikovaní masáže veria v základnú ľudskú prirodzenosť bez šatstva, čím sa dosiahne efektívnejšie uvoľnenie.

  • Aj napriek tomu má však zákazník vo viacerých prípadoch na výber, či chce proces podstúpiť nahý alebo nie. Dôležitý je totiž jeho komfort a pokiaľ má niekto s nahoty stres, masáž by nemusela splniť svoj význam.

vášeň
Pokiaľ však pri vstupe ešte stále nemáte jasno, masér/ka zákazníka detailnejšie zoznámi s tým, ako bude celá služba prebiehať, respektíve čo môžete očakávať a zoznámite sa s postupom. Táto telová masáž totiž samozrejme má svoje hranice, ktoré určuje sám zákazník. To znamená, že masáž môže zahŕňať takisto intímne partie. Tieto tantristi považujú za zdroj životnej energie a preto je ich masáž súčasťou procesu.