ZIP sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk sú skvelou pomôckou v každej domácnosti. Vďaka naozaj všestrannému využitiu neexistuje takmer žiadna oblasť, kde by neboli tieto sáčky potrebné. Vyrábajú sa v niekoľkých rôznych verziách a rozmeroch. Vďaka svojej pevnosti sú veľmi spoľahlivé. Spoločnosť 2pack vyrába ZIP sáčky v trinástich veľkostiach, pričom každé jedno je rovnako kvalitne vyrobené z plastu a taktiež sú veľmi odolné. Okrem týchto vlastností je samozrejmosťou aj vodeodolnosť a vzduchotesnosť, čo zabezpečí výbornú ochranu ich obsahu pred akýmikoľvek okolitými vplyvmi.

zip sáčok

Na výber máte dva varianty sáčkov. Prvý sa uzatvára plastovým posuvným jazdcom alebo so samouzatvárateľnými plastovými drážkami, s tzv. lepiacou chlopňou. V závislosti od vašich potrieb je možné ich použiť bežne v domácnosti, ale napríklad a v priemyselnej výrobe ako balenia pre malé súčiastky, rôznych materiálov alebo iných drobností. Firma je schopná vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám klienta, nakoľko sa zaoberá maloobchodným aj veľkoobchodným predajom nalepovacích obálok na dokumenty, ale aj kartónovými, bublinkovými, alebo plastovými obálkami.

rýchlouzatvárací sáčok

V závislosti od každej zákazky dokážu vyrobiť aj materiály presne na zákazku, ako napríklad vrecká so štvorfarebnými potlačami. V tomto prípade je však samozrejmosťou, že na tovar bude nutné si istý čas počkať. Ostatné produkty sú dostupné na sklade a odosielané sú hneď po obdržaní objednávky. Ako zákazník máte na výber ZIP sáčky rozdelené podľa veľkostí, pričom v balení je buď 10 alebo 100 kusov. Ceny sú taktiež rozmanité, pretože na základe veľkosti môžete jedno balenie kúpiť v rozmedzí od 0,22 centov do 14,52€. Veľkosť balení sa podľa potrieb môže líšiť. Najmenšie balenie ZIP sáčkov má rozmery 40x60mm, najväčšie je v rozmeroch 300x400mm.