Vždy som si myslela, že môžem byť so svojou postavou maximálne spokojná. Alebo som teda o tom aspoň presviedčala samú seba. Viem, že práve v dnešnej dobe väčšinou ľudí, ktorí sú so sebou spokojní, označujú ostatní za namyslených alebo za pózerov či zahľadených do seba. Ja som však vedela, že to takto proste nefunguje a že to teda nie je nič strašné, keď povime, že som spokojná. Ale napriek tomu mi bolo jasné, že tento môj stav teda naozaj nemusí trvať večne. Bola som na to pripravená? To teda nie… ale napriek tomu som sa snažila.

dieta

Moja postava sa začala meniť

Keď som sa dostala na tridsiatku, bolo mi jasné, že spaľovanie ako predtým sa skončilo. Vedela som, že s tým musím jednoznačne niečo urobiť a podchytiť do čím skôr, inak budem mať veľký problém a prúser. A napriek všetkému, čo som predtým tvrdila mi došlo, že som so svojou postavou totálne a absolútne nespokojná. Preto som to musela vymyslieť úplne inak a chytiť sa do toho zo správneho konca. Ešte som nad tým musela naozaj porozmýšľať, ale bolo mi jasné, že to nemôžem nechať len tak. Nechcela som, aby sa zo mňa stala gulička.

hubnutí

Upraviť stravu a začať sa hýbať

Vedela som, že úplne najdôležitejšie bude, keď sa začnem poriadne hýbať, ale aj to, keď zmením stravu. Práve to je naozaj dôležité a podstatné, takže som sa na to hneď vrhla, aby som nič nezanedbala. Bolo mi jasné, že možno budem musieť urobiť ešte niečo navyše, ale aj tak to bolo pre mňa viac, než len dôležité. Zistila som, že na chudnutie je najlepšia ketogénna diéta a vedela som, že presne toto je základ, ktorý potrebujem. Je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo urobiť, pretože ste v pohode, nepotrebujete žiadne energetické nápoje. Neoberá vás o energiu. Ja som mala šťastie, že som hneď skúsila niečo takéto a som za to skutočne vďačná. Inak by som sa trápila s nejakou hladovkou.