Pozrime sa na to, s čím tabletky na eerekciu nekombinovať, kedy ich užívať a kedy naopak nie a čo robiť, ak by ste na sebe spozorovali vedľajšie účinky.

fešák na lavičce

Príbalové informácie nie sú na parádu

Pred užitím akejkoľvek tabletky, či už je určená na bolesť hlavy, alebo na problémy s erekciou, si vždy dôkladne preštudujte príbalové informácie. Výrobcovia ich k liekom nepridávajú na parádu, ale preto, aby užívateľ vedel do čoho ide. V prípade týchto liečiv, je t navyše extrémne dôležité. Všetky z nich totiž vplývajú na prekrvenie organizmu, teda na cievy. No a s cievami nie sú žarty.

Alkohol je zakázaný

Alkohol a tabletky taktiež nie sú dobrou kombináciou. Pri tých na erekciu to opäť platí dvojnásobne. Vráťme sa na chvíľku na hodiny biológie. Čo robí alkohol s cievami? Rozširuje ich. Tabletky určené na riešenie erektilnej poruchy, robia to isté. Čo sa teda stane pri tejto kombinácii? Máte pravdu, nič dobré. Ak si teda chcete užívať počas piatkovej pijatiky, budete to musieť zvládnuť sami.

Polonahá žena v tieni omotaná pásikavou plachtou

Pozor aj na iné kombinácie

Opäť sa vrátime k príbalovým informáciám pri liekoch. Pozorne si všimnite aj všetky ostatné kontraindikácie. Toto komplikované slovíčko v preklade znamená, že niektoré iné látky, môžu účinok látky obsiahnutej v danom lieku znížiť alebo naopak zvýšiť. Tak napríklad liek Spedra

obsahuje látku Avnafil. Ak by ste tieto tabletky zapili grapefruitovou šťavou, na chvíľky plné vzrušenia a silnej erekcie môžete zabudnúť. To platí o akejkoľvek citrusovej šťave a aj o citrusoch samotných. Látky obsiahnuté v nich totiž výrazne znižujú účinky spomínaného Avanafilu.

Pozor na alergie

Vždy si dobre všimnite, aké účinné látky obsahuje konkrétny liek. V prípade Spedry je to Avanafil, no napríklad taká Levitra obsahuje Vardenafil. ak vám teda neuškodil jeden druh tabletiek, druhý pokojne môže. Preto vždy dopredu zistite, či nie ste na niektorú látku v liekoch precitlivení alebo alergickí.