Z akéhosi všeobecného pohľadu možno tvrdiť, že pokiaľ ide o imidž a doplnky, ženy si dávajú záležať na vizuálnej dokonalosti a na vzájomnom súlade, zatiaľ čo muži z hľadiska doplnkov hľadia skôr na tú praktickú stránku. Z tohto pohľadu by tak dokázali oceniť napríklad takú kabelku, i keď hej, chlap s typicky ženskou kabelkou by budil neželanú pozornosť svojho okolia. V tomto smere sa však hodí pripomenúť, že praktickú a zároveň štýlovú alternatívu poskytujú vzhľadom typicky mužské tašky.Otvorená kožená aktovka, kravata, mobil
Pozná to asi každý z nás a je prakticky jedno, či ste muž alebo žena. Častokrát sa nevymotáme z domu bez toho, aby sme so sebou nevzali ešte X potrebných vecí, pričom mobil, kľúče a peňaženka sú len minimálny základ.

  • Vďakabohu za vrecká myslíme si, aj keď tie nie vždy postačia a skutočne by nám mnohokrát padlo vhod, ak by sme so sebou mali akýsi jeden šikovný priestor prehodený cez plece.

A v tomto priestore mať po ruke všetko potrebné, i to menej. Takisto schované niečo pre pani náhodu, ktorá nás dokáže prekvapiť vždy, keď to najmenej čakáme.
Ženy s kabelkami vo viacerých prípadoch pôsobia prirodzene, elegantne a štýlovo. Muž však so sebou takisto nemusí nosiť len veľký a nemotorný ruksak. Aj on môže siahnuť po mužskej koženej taške, v ktorej schová všetko, čo uzná za vhodné.Pánska kožená taška, čierna
Tým pádom je vyriešená požadovaná funkčná stránka, ale rozhodne treba pripomenúť, že pánske tašky sa stávajú trendom, ktorý so sebou prináša modernosť a štýl. V neposlednom rade je vyriešená aj estetická stránka, pričom však ide viditeľne o chlapský prvok. S danou taškou tak bude pôsobiť elegantne a trendovo, no vyhne sa „zženištilému“ imidžu.
Z hľadiska vizuálnej, ale takisto dotykovej stránky je vhodné uviesť, že imidž je o to štýlovejší, pokiaľ ide o materiál z kože.