Ktorá žena by sa nechcela pekne obliecť? My ženy to už jednoducho máme v génoch, že móda ku nám patrí. Aj keď nechcete byť extravagantná a za každú cenu stredobodom pozornosti, môžete si vyberať outfity, ktoré zaujmú vaše okolie a vy sa budete stále cítiť pohodlne. Základom takéhoto outfitu sú jeansy. Jeansy vždy boli a aj budú nestarnúca klasika. Obľúbené sú nielen u mužov ale aj u žien. Dokážete s nimi každý deň vytvoriť nový, zaujímavý outfit. Jeansy sú neutrálny kúsok a pokiaľ nemáte náladu alebo čas stáť pre šatníkom a vyberať rôzne sukne či originálne nohavice a rozmýšľať nad ich skombinovaním, jeansy môžete skombinovať prakticky s čímkoľvek. A takisto si prídu na svoje milovníčky výraznejších kúskov aj šedé myšky.

jeansy

Jeansy pre šedé myšky.

Nie každý chce byť stredobodom pozornosti a upútať svojim oblečením pozornosť hneď ako niekam príde. Ale tiež sa chcú takéto ženy pekne obliecť. Takýmto kúskom, ktorý na postave vyzerá krásne a zároveň nenútene sú slim alebo skinny jeansy. Jednoduchý obtiahnutý či rovný strih jeansov je neutrálny a vhodný aj pre staršie ženy, ktoré sa už na módne výstrelky v oblasti jeansov necítia. Slim jeansy sú nestarnúca klasika a dlhé roky držali prvenstvo v obľúbenosti. Obtiahnutý strih sa hodí každej postave a obliecť si ku nim môžete čokoľvek podľa príležitosti.

jeansy

Jeansy pre extravagantnejšie.

Jeansy môžu byť aj dominantou vášho outfitu. Najmä tento rok populárne zvonové jeansy. Rozšírený strih krásne zvýrazní ženské črty. Predĺžia nohy a zvýraznia tiež zadok. Zvonové jeansy v kombinácii so sakom pôsobia veľmi žensky a elegantne. Pokiaľ preferujete športovú módu, voľné boyfriend jeansy sú pre vás tou správnou voľbou. Pripomínajú chlapčenský strih a sú veľmi moderné. Neviete, kde kúpiť originálne a kvalitné kúsky jeansov? Navštívte stránku bigstarjeans.sk, kde si z ponuky vyberie každý.