Ty schudni a ty priber? To je niečo, čo ma vždy naozaj otravovalo. Moja mama bola na toto fakt expert, vždy sa jej na mne niečo nepáčilo. Nešlo o to či som sa práve napchávala hranolkami, alebo som jedla zeleninu. Jednoducho vždy potrebovala rýpať do toho, ako vyzerám. A asi každé dievča vie, aké je to naozaj deprimujúce a stresujúce, hlavne vtedy, keď vám váha len tak skáče. Vždy, keď som mala nejaký problém, prejavilo sa to na váhe. Mala som pocit, že jednoducho nemôžem robiť nič bez toho, aby mi váha neskákala hore dolu.

sport

Či sa mi práve nedarilo v škole.

Či som bola nešťastne zamilovaná.

Či som sa hádala s kamarátkou.

Vždy sa to odrážalo na mojej váhe.

Pre dievča je naozaj ťažké niekomu vysvetľovať, prečo radikálne priberám a radikálne chudnem. Keď som však bola staršia, moja váha sa ustálila. Bohužiaľ nie tak, ako som si to predstavovala. Práveže sa ustálila na tej vyššej váhe. Vtedy som zistila, že môj organizmus je úplne mimo a práve preto som vedela, že s tým proste musím niečo robiť. To bude to najlepšie, čo môžem urobiť. A verím tomu, že to tak naozaj bude, a to nech sa deje čokoľvek.

toast

Ako to vyriešiť?
Vedela som, že ak chcem chudnúť zdravo a bez nejakých vážnych zásahov, nebude to nič jednoduché. Ale najlepšie bolo, že som vedela, ako mám na to ísť. Internet je perfektná vec, preto ma hneď zaujala bielkovinova dieta. To je niečo, čo by mala skúsiť každá žena, ktorá má problém s kilami. Prečo si to myslím? Pretože nebudete mať problém s jojo efektom, s únavou a so stratou energie. Toho som sa naozaj veľmi bála, pretože som potrebovala byť stále svieža. Ale som skutočne šťastná, že som zistila, čo na to platí. Čo naozaj platí na všetko, čo je okolo nás. Som rada, že som našla to správne riešenie. Myslím si, že by to mal skúsiť naozaj úplne každý, aby vedel, že to naozaj ide.

Nezařazené